Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (2) Omöjliga figurer, signerade Oscar Reutersvärd, numrerade 32/200, färglitografier, ca 35x40 cm
Passepartout med bucklor
562865
2018-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här