Oscar Reutersvärd färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (2) Omöjliga figurer, signerade Oscar Reutersvärd, numrerade 32/200, färglitografier, ca 35x40 cm

Passepartout med bucklor

562865

2018-08-13