Toilettebord 1940-tal

Toilettebord 1940-tal
Toilettebord 1940-tal
Toilettebord 1940-tal
Toilettebord 1940-tal
Toilettebord 1940-tal
Toilettebord 1940-tal
Toilettebord 1940-tal
Toilettebord 1940-tal
Toilettebord 1940-tal
Toilettebord 1940-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD, 1940-tal, fanerad i betsat lövträ, speglar med slipat glas, draghandtag i mässing, brickmärkt "Förenade Möbler Linköping", stol brickmärkt "Wessels" medföljer, höjd ca 56, maxhöjd 145, 120x45 cm

Bruksslitage, nyckel finns att hämta i utlämningen

562875

2018-08-13