Skåp 1900-talets mitt
2018-08-13
562884
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅP, 1900-talets mitt, gråmålat, vitrindel, skåpdel samt två lådor, höjd ca 140,5, 92,5x39,5 cm
Senare målat, slitage, färgbortfall, stötskada på lådkant