Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, Arne Norell, 1970-tal, klädd i skinn, sitthöjd 40 cm
bredd 85
Fläckar, slitage
562898
2018-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här