Fåtölj i skinn

Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, Arne Norell, 1970-tal, klädd i skinn, sitthöjd 40 cm
bredd 85

Fläckar, slitage

562898

2018-08-13