Matbord/ soffbord Emmaboda Möbelfabrik

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMMABODA MÖBELFABRIK, "EM-bordet", matbord/ soffbord, 1950/60-tal, fanérat i teak, tidningshylla i rotting, 2-delad iläggsskiva, höjd ca 56 resp 72, 116x58, resp 116x109 cm, 1 iläggsskiva medföljer (bredd 55 cm)

Slitage

562925

2018-08-14