Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BROR BOIJE, "Junker", fåtölj, DUX, 1970-tal, stomme av bok, klädsel i canvas, lösa plymåer, sitthöjd ca 30 cm
Slitage och smärre fläckar.
562929
2018-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här