Taklampa 1900-talets mitt

Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAKLAMPA, troligen firma Svenskt Tenn, märkt 12346, 1900-talets mitt, höj/sänkbar, diameter ca 48 cm

Slitage, blekt skärm, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

562941

2018-08-14