Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TAKLAMPA, troligen firma Svenskt Tenn, märkt 12346, 1900-talets mitt, höj/sänkbar, diameter ca 48 cm
Slitage, blekt skärm, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
562941
2018-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här