Hertha hillfon skulptur

Hertha hillfon skulptur
Hertha hillfon skulptur
Hertha hillfon skulptur
Hertha hillfon skulptur
Hertha hillfon skulptur
Hertha hillfon skulptur
Hertha hillfon skulptur
Hertha hillfon skulptur
Hertha hillfon skulptur
Hertha hillfon skulptur
Hertha hillfon skulptur
Hertha hillfon skulptur
Hertha hillfon skulptur
Hertha hillfon skulptur
Hertha hillfon skulptur
Hertha hillfon skulptur
Hertha hillfon skulptur
Hertha hillfon skulptur

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

HERTHA HILFON (1921-2013): skulptur, 1950-60-tal, glaserad terrakotta, delvis glaserad i gult, signerad H Hillfon, höjd 25, 20x20 cm

562955

2018-08-14