Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
HERTHA HILFON (1921-2013): skulptur, 1950-60-tal, glaserad terrakotta, delvis glaserad i gult, signerad H Hillfon, höjd 25, 20x20 cm
562955
2018-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här