Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STEN ENGDAL (född 1928), fönsterbänk alt. sittbänk i valnöt, specialgjord år 1968, höjd ca 42,5, längd ca 276,5, bredd ca 52 cm
Smärre slitage, enstaka små repor, smärre avslag, smuts
562960
2018-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här