Sten Engdal fönsterbänk

Sten Engdal fönsterbänk
Sten Engdal fönsterbänk
Sten Engdal fönsterbänk
Sten Engdal fönsterbänk
Sten Engdal fönsterbänk
Sten Engdal fönsterbänk
Sten Engdal fönsterbänk
Sten Engdal fönsterbänk
Sten Engdal fönsterbänk
Sten Engdal fönsterbänk
Sten Engdal fönsterbänk
Sten Engdal fönsterbänk

Klubbat för:

17 000 SEK

3 000 SEK

STEN ENGDAL (född 1928), fönsterbänk alt. sittbänk i valnöt, specialgjord år 1968, höjd ca 42,5, längd ca 276,5, bredd ca 52 cm

Smärre slitage, enstaka små repor, smärre avslag, smuts

562960

2018-08-16