Skåp Kina 1900-tal

Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, kina, 1900-tal, svartlackad med dekor av träd, fiskare m m, front med 2 luckor, bakomvarande inredning samt 3 lådor, höjd ca 122, 107x45 cm

Mindre slitage, märken

562963

2018-08-14