Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP, kina, 1900-tal, svartlackad med dekor av träd, fiskare m m, front med 2 luckor, bakomvarande inredning samt 3 lådor, höjd ca 122, 107x45 cm
Mindre slitage, märken
562963
2018-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här