Paavo Tynell golvlampa

Paavo Tynell golvlampa
Paavo Tynell golvlampa
Paavo Tynell golvlampa
Paavo Tynell golvlampa
Paavo Tynell golvlampa
Paavo Tynell golvlampa
Paavo Tynell golvlampa
Paavo Tynell golvlampa
Paavo Tynell golvlampa
Paavo Tynell golvlampa

Klubbat för:

4 200 EUR

Utropspris

2 500 EUR

PAAVO TYNELL, golvlampa, modell K10-10, Idman, 1950-tal, vit metall med genombruten skärm, skaft med lindad rotting, bär tillverkarens stämpel, höjd 150 cm.

Slitage

562973

2018-10-29