Klubbat för:
4 200 EUR
Utropspris
2 500 EUR
PAAVO TYNELL, golvlampa, modell K10-10, Idman, 1950-tal, vit metall med genombruten skärm, skaft med lindad rotting, bär tillverkarens stämpel, höjd 150 cm.
Slitage
562973
2018-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här