Skrivbord med stol
2018-08-14
562980
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKRIVBORD, KARMSTOL, 1900-tal, klofötter, delvis mahogny, 2 lådor i sarg, höjd 74, 120x65 cm, karmstol med fast stoppad sits och rygg, höjd ca 100 cm
Slitage, mindre märken