A L Terni oljemålning

A L Terni oljemålning
A L Terni oljemålning
A L Terni oljemålning
A L Terni oljemålning
A L Terni oljemålning
A L Terni oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FRISCHHOF GEORG (1859-1914): Sydländskt landskap, signerad A L Terni, olja på duk, ca 53x67 cm

Kuntoraportti

Krackeleringar

562981

Päivämäärä:

2018-08-14