Barskåp 1950/60-tal

Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP, 1950/60-tal, fanerat i teak, senare bemålad, barinredning med speglar, flasktsäll samt hylla, höjd ca 118,5, 83x34,5 cm

Senare bemålad

562986

2018-08-14