Anders Pehrson Bumling bordslampa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS PEHRSON, "Bumling", bordsarmatur, 1900-talets slut, Ateljé Lyktan, skärm och stomme i rödlackerad metall, höjd 62 cm

Minimalt slitage, ej funktiuonstestad, SAV garanterar ej funktionen

562997

2018-08-14