Modellsegelbåt

Modellsegelbåt
Modellsegelbåt
Modellsegelbåt
Modellsegelbåt
Modellsegelbåt
Modellsegelbåt
Modellsegelbåt
Modellsegelbåt
Modellsegelbåt
Modellsegelbåt
Modellsegelbåt
Modellsegelbåt

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÅTMODELL, 1900-talets sista kvartal, föreställande segelbåt, fernissat och lackerad mahogny med zinkbotten, monterad på sockel, längd ca 165 cm, höjd ca 210 cm

Bruksslitage, ställvis bordtall i lacken, masten ej monterad, slitage i riggen

562999

2018-08-21