Timo Solin skulptur
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TIMO SOLIN (1947), Kvinna i blått hår och röd klänning, signerad Timo Solin, bemålad plåt, höjd 41 cm med sockel i plexiglas.
Proveniens: Inköpt 2009 på Klassiskform i Luleå av nuvarande ägare
563010
2018-08-22