Timo Solin skulptur

Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur
Timo Solin skulptur

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

TIMO SOLIN (1947), Kvinna i blått hår och röd klänning, signerad Timo Solin, bemålad plåt, höjd 41 cm med sockel i plexiglas.

Proveniens: Inköpt 2009 på Klassiskform i Luleå av nuvarande ägare

563010

2018-08-22