Urnor ett par Dresden

Urnor ett par Dresden
Urnor ett par Dresden
Urnor ett par Dresden
Urnor ett par Dresden
Urnor ett par Dresden
Urnor ett par Dresden
Urnor ett par Dresden
Urnor ett par Dresden
Urnor ett par Dresden
Urnor ett par Dresden

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNOR MED HÄNKLAR, ett par, Dresden, 1900-tal, dekor med blommor och puttis, höjder ca 48 cm

Blommor med nagg

563024

2018-08-18