Alingsås Keramik bordslampa
Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
BORDSARMATUR, "Royal", Alingsås keramik, 1900-talets senare hälft, delvis glaserat lergods, märkt undertill "Allingsås Keramik 362", höjd ca 35 cm
Minimalt slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
563026
2018-08-15