Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PORSLIN, 8 dlr, Dresden, 1900-tal, 3 gallerskålar, 1 kandelaber, ett par ljusstakar samt 2 jardinjärer, höjder ca 7-35, diameter 9-32 cm
Blommor med nagg
563034
2018-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här