Porslin 8 delar Dresden

Porslin 8 delar Dresden
Porslin 8 delar Dresden
Porslin 8 delar Dresden
Porslin 8 delar Dresden
Porslin 8 delar Dresden
Porslin 8 delar Dresden
Porslin 8 delar Dresden
Porslin 8 delar Dresden
Porslin 8 delar Dresden
Porslin 8 delar Dresden

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PORSLIN, 8 dlr, Dresden, 1900-tal, 3 gallerskålar, 1 kandelaber, ett par ljusstakar samt 2 jardinjärer, höjder ca 7-35, diameter 9-32 cm

Blommor med nagg

563034

2018-08-18