Figuriner 15 st Dresden

Figuriner 15 st Dresden
Figuriner 15 st Dresden
Figuriner 15 st Dresden
Figuriner 15 st Dresden
Figuriner 15 st Dresden
Figuriner 15 st Dresden
Figuriner 15 st Dresden
Figuriner 15 st Dresden
Figuriner 15 st Dresden
Figuriner 15 st Dresden

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER, 15 st, Dresden, porslin, 1900-tal, höjder ca 12-22 cm

Nagg på blommor förekommer

563035

2018-08-18