Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURINER, 15 st, Dresden, porslin, 1900-tal, höjder ca 12-22 cm
Nagg på blommor förekommer
563035
2018-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här