Oljemålning Jens Christian Bennedsen

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JENS CHRISTIAN BENNEDSEN, (1893-1967): Vinterlandskap från Småland, signerad Jens Chr Bennedsen, olja på duk, ca 74x104 cm

563041

2018-08-18