Spegel Rokokostil 1900-tal

Spegel Rokokostil 1900-tal
Spegel Rokokostil 1900-tal
Spegel Rokokostil 1900-tal
Spegel Rokokostil 1900-tal
Spegel Rokokostil 1900-tal
Spegel Rokokostil 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, rokokostil, 1900-talets mitt till andra hälft, förgylld och bronserad, pastellagedekor, kantglas, höjd ca 114, bredd 45 cm, märkt CH 853

Avslut skadad, lös bit medöljer

563051

2018-08-17