Ingrid Jövinger oljemålning

Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGRID JÖVINGER (1894-1976): Gotländsk strand, signerad och daterad -61, olja på duk, ca 73x60 cm

563054

2018-08-17