Kista 1800-tal

Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KISTA, 1800-tal, svensk, bemålad ek, välvt lock, daterad 1821, höjd ca 77, 123x62 cm

Nyckel saknas, slitage, skador

563073

2018-08-21