Klubbat för:
3 200 SEK
1 500 SEK
ALF WALLANDER (1862-1914), ampel, jugend, flintgods, märkt Rörstrand, höjd ca 24,5
Smärre bruksslitage, krackelyr, smärre repor i glasyren
563079
2018-08-15