Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS PIRAK (1932-2008), 2 dlr, saltripor, "Kirun", tenn, signerad Lars Pirak, höjd 2,5-4, längd 2-4 cm
Bruksslitage, smärre små repor
563085
2018-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här