Lars Pirak saltripor "Kirun"

Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor
Lars Pirak saltripor

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS PIRAK (1932-2008), 2 dlr, saltripor, "Kirun", tenn, signerad Lars Pirak, höjd 2,5-4, längd 2-4 cm

Bruksslitage, smärre små repor

563085

2018-08-15