Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JARDINJÄR, majolika, 1800-talets slut, uppsatsskål i form av häst och vagn omgiven av najader, mått ca L 43 cm H 43 cm
Lagningar, nagg
563086
2018-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här