Jadinjär majolika
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
JARDINJÄR, majolika, 1800-talets slut, uppsatsskål i form av häst och vagn omgiven av najader, mått ca L 43 cm H 43 cm
Kuntoraportti
Lagningar, nagg
563086
Päivämäärä:
2018-08-17