Porslinsbricka Kina

Porslinsbricka Kina
Porslinsbricka Kina
Porslinsbricka Kina
Porslinsbricka Kina
Porslinsbricka Kina
Porslinsbricka Kina
Porslinsbricka Kina
Porslinsbricka Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, porslin, Kina, tidigt 1900-tal, figural dekor, ca 34,5x22,5 cm

Slitage, kantnagg

563094

2018-08-15