Byrå 6-lådig jugend

Byrå 6-lådig jugend
Byrå 6-lådig jugend
Byrå 6-lådig jugend
Byrå 6-lådig jugend
Byrå 6-lådig jugend
Byrå 6-lådig jugend
Byrå 6-lådig jugend
Byrå 6-lådig jugend
Byrå 6-lådig jugend
Byrå 6-lådig jugend
Byrå 6-lådig jugend
Byrå 6-lådig jugend

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, jugend, fanerad i mahogny, 6 lådor, höjd ca 136, 90x51 cm

Repor, märken, nyckel saknas

563097

2018-08-21