Sängkammarmöbel 5 delar
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÄNGKAMMARMÖBEL, 5 dlr, 1900-talets första hälft, bestående av nattduksbord ett par, höjd ca 70 cm, spegelbord, höjd 165, 120x50 cm samt 2 sänggavlar, bredd 187 cm
Enbart gavlar till säng, resterande delar saknas, repor, märken, slitage, färgbortfall
563118
2018-08-21