Sängkammarmöbel 5 delar

Sängkammarmöbel 5 delar
Sängkammarmöbel 5 delar
Sängkammarmöbel 5 delar
Sängkammarmöbel 5 delar
Sängkammarmöbel 5 delar
Sängkammarmöbel 5 delar
Sängkammarmöbel 5 delar
Sängkammarmöbel 5 delar
Sängkammarmöbel 5 delar
Sängkammarmöbel 5 delar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SÄNGKAMMARMÖBEL, 5 dlr, 1900-talets första hälft, bestående av nattduksbord ett par, höjd ca 70 cm, spegelbord, höjd 165, 120x50 cm samt 2 sänggavlar, bredd 187 cm

Enbart gavlar till säng, resterande delar saknas, repor, märken, slitage, färgbortfall

563118

2018-08-21