Mats Åkerman oljemålning

Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATS ÅKERMAN (född 1956): "Under Bar", monogramsignerad och daterad MÅ 2006 samt signerad och daterad a tergo Mats Åkerman, olja på duk, ca 38x28 cm

563124

2018-08-18