Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATS ÅKERMAN (född 1956): "Under Bar", monogramsignerad och daterad MÅ 2006 samt signerad och daterad a tergo Mats Åkerman, olja på duk, ca 38x28 cm
563124
2018-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här