Oljemålning 1800-talets slut

Oljemålning 1800-talets slut
Oljemålning 1800-talets slut
Oljemålning 1800-talets slut
Oljemålning 1800-talets slut
Oljemålning 1800-talets slut
Oljemålning 1800-talets slut

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut, uppställning med staty och karmstol samt duk, olja på duk uppklistrad på pannå, monogramsignerad CW, ca 37x29 cm

Skrapmärken

563126

2018-08-15