Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut, uppställning med staty och karmstol samt duk, olja på duk uppklistrad på pannå, monogramsignerad CW, ca 37x29 cm
Skrapmärken
563126
2018-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här