Rökbord med kopparskiva

Rökbord med kopparskiva
Rökbord med kopparskiva
Rökbord med kopparskiva
Rökbord med kopparskiva
Rökbord med kopparskiva
Rökbord med kopparskiva
Rökbord med kopparskiva
Rökbord med kopparskiva

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖKBORD, med kopparskiva, 1900-talets första hälft, ek, kopparskiva med myntinläggningar, tassfötter, höjd ca 66, 70x70 cm

Repor, märken

563132

2018-08-21