Taklampa 1960/70-tal

Taklampa 1960/70-tal
Taklampa 1960/70-tal
Taklampa 1960/70-tal
Taklampa 1960/70-tal

Klubbat för:

75 EUR

Utropspris

200 EUR

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, femarmad, mässing med kupor i blått- och opalglas. Höjd 63 cm, diameter 56 cm.

563136

2018-08-25