Alvar Aalto karmstolar

Alvar Aalto karmstolar
Alvar Aalto karmstolar
Alvar Aalto karmstolar
Alvar Aalto karmstolar
Alvar Aalto karmstolar
Alvar Aalto karmstolar
Alvar Aalto karmstolar
Alvar Aalto karmstolar

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

300 EUR

ALVAR AALTO, karmstolar, 1 par, modell 403, Artek 1980-tal. Lackad björk och böjd plywood.

Slitage

563139

2018-08-27