Klubbat för:
150 EUR
Utropspris
300 EUR
CARL JOHAN DANIELSON (1866-1945), gårdsvy, signerad och daterad 1917, olja på pannå, 39x51 cm.
563147
2018-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här