Pierre Lafitte stilleben olja på duk

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE LAFITTE (född 1914), går även under namnet T.H. Jansen, stilleben, olja på duk, signerad T.H. Jansen, mått på duk ca 50x41 cm

563157

2018-08-15