Takarmatur jugend

Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend
Takarmatur jugend

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets början, mässing, kupor i alabaster, 6 ljuspunkter, diameter ca 70 cm

Slitage, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

563161

2018-08-15