Skrivbord Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, skrivbord, 1940-tal, bonad bok, lådor med vågig front, trämönstrad bordsskiva av laminat, handtag av metall, brickmärkt Nordiska Kompaniet, höjd ca 75, längd ca 99, djup ca 55
Kraftigt slitage, senare bordsskiva, ett handtag saknas, nyckel saknas
563187
2018-08-17