Skrivbord Nordiska Kompaniet

Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet
Skrivbord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, skrivbord, 1940-tal, bonad bok, lådor med vågig front, trämönstrad bordsskiva av laminat, handtag av metall, brickmärkt Nordiska Kompaniet, höjd ca 75, längd ca 99, djup ca 55

Kraftigt slitage, senare bordsskiva, ett handtag saknas, nyckel saknas

563187

2018-08-17