Børge Mogensen matbord shakermodell
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BØRGE MOGENSEN (1914-1972), matbord, shakermodell, bordskiva i björk och ben i ek, höjd ca 70,5, 140+47x90 cm
Ej brännmärkt, bruksslitage, något blekt, smärre fläckar och repor, slitage på bordets kanter samt fötter
563190
2018-08-15