Soffa sengustaviansk

Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk
Soffa sengustaviansk

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SOFFA, sengustaviansk, 1800-talets första hälft, märkt med Stockholms hallstämpel och initialerna SS.E, vitmålad med bronserad dekor, längd 160 cm

Slitage, färgslitage, fläckar, kompletterad, dekorknoppar saknas

563216

2018-08-30