Soffa sengustaviansk
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SOFFA, sengustaviansk, 1800-talets första hälft, märkt med Stockholms hallstämpel och initialerna SS.E, vitmålad med bronserad dekor, längd 160 cm
Slitage, färgslitage, fläckar, kompletterad, dekorknoppar saknas
563216
2018-08-30