Vinofferbägare jade Kina

Vinofferbägare jade Kina
Vinofferbägare jade Kina
Vinofferbägare jade Kina
Vinofferbägare jade Kina
Vinofferbägare jade Kina
Vinofferbägare jade Kina
Vinofferbägare jade Kina
Vinofferbägare jade Kina
Vinofferbägare jade Kina
Vinofferbägare jade Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINOFFERBÄGARE, jade, Kina, 1900-tal, med hänklar i form av blommor, längd ca 10, höjd 3 cm, träsockel medföljer

Avslag/nagg, mindre limrest

563220

2018-08-15