Fåtöljer med fotpallar 70-tal
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, med tillhörande fotpallar, fyrpassfot i stål, fanérad i teak, gul orginalklädsel, snurrfunktion, mått ca: H 73 cm B 75 cm dia fotpallar, ca 55 cm
Obetydligt bruksslitage
563228
2018-08-15