Fåtöljer med fotpallar 70-tal

Fåtöljer med fotpallar 70-tal
Fåtöljer med fotpallar 70-tal
Fåtöljer med fotpallar 70-tal
Fåtöljer med fotpallar 70-tal
Fåtöljer med fotpallar 70-tal
Fåtöljer med fotpallar 70-tal
Fåtöljer med fotpallar 70-tal
Fåtöljer med fotpallar 70-tal
Fåtöljer med fotpallar 70-tal
Fåtöljer med fotpallar 70-tal
Fåtöljer med fotpallar 70-tal
Fåtöljer med fotpallar 70-tal
Fåtöljer med fotpallar 70-tal
Fåtöljer med fotpallar 70-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, med tillhörande fotpallar, fyrpassfot i stål, fanérad i teak, gul orginalklädsel, snurrfunktion, mått ca: H 73 cm B 75 cm dia fotpallar, ca 55 cm

Obetydligt bruksslitage

563228

2018-08-15